KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13395099
nr 1339 5099
Etsning
Mikael Wembley. Signerad, numrerad 6/25. Motivet: 38x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 20:32:04
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr